Головна Military В застосунку Резерв+ зареєструвалося 150 000 українців за 10 годин — однак без збоїв не обійшлося

В застосунку Резерв+ зареєструвалося 150 000 українців за 10 годин — однак без збоїв не обійшлося

by host

Уночі в App Store та Google Play з’явився мобільний застосунок Міноборони, в якому військовозобов’язані, призовники та резервісти можуть оновити свої дані онлайн і натомість не їхати в ЦНАП чи ТЦК.

Однак, як повідомляли в соцмережах, працював Резерв+ не в усіх — зокрема виникали проблеми через авторизацію із підтвердженням в мобільному банкінгу.

В Міноборони заявили, що «застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати», тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно:

«Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження. Дякуємо, що показуєте приклад відповідальності! Та нагадуємо, що термін для оновлення даних – 60 днів, тож виконати обов’язок встигнуть всі».

За 10 годин роботи Резерв+ попри часткові збої зареєструвалося 150 тисяч громадян, і ще сотні запитів, кажуть в Міноборони, перебувають у черзі. 

Нагадаємо, що відсьогодні в Україні набув чинності оновлений Закон про мобілізацію — з цього дня усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

Зазначається, що застосунок Резерв+ дозволить оперативно оновити дані та надасть доступ до інформації у реєстрі Оберіг, яка відобразиться після заповнення полей. Там також буде доступний QR-код, який зможуть відсканувати відповідні представники влади та отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Завантажити застосунок Резерв+ можна в App Store та Google Play. Також для оновлення даних можна звернутися напряму у ЦНАП або ТЦК.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.