Головна Military ВМС США провели багатомісячні морські випробування безпілотних надводних кораблів

ВМС США провели багатомісячні морські випробування безпілотних надводних кораблів

by host

У ВМС США заявили про багатомісячні навчання, що недавно завершилися, за участю чотирьох безпілотних надводних кораблів (БПНК, USV ─ Unmanned Surface Vessel). Ці навчання надали морякам та інженерам можливість перевірити на тактичному рівні, як такі дрони можуть бути «безшовно» інтегровані у майбутній флот. ВМС опрацьовували процес тривалих переходів, і навіть «тактичне» використання цих судів.

Навчання розпочалися у серпні минулого року, а завершилися вже на початку січня 2024 року. У них брали участь чотири провідні БПНК ВМС США: Mariner, Ranger, Seahawk та Sea Hunter. Безпілотні кораблі виготовила компанія Leidos. Також до навчань залучалися японські та австралійські військові. Безпілотні кораблі входять до оперативного підрозділу USDIV-1, створеного у 2022 році з конкретним завданням із тестування та оцінки майбутніх безпілотних надводних кораблів та їхньої потенційної інтеграції у ширший флот.

Під час навчань чотири БПНК спільно автономно пройшли понад 46 000 морських миль (85,2 тис. км). Судна безперервно перебували у морі протягом «звичайних періодів часу», які зазвичай проводять традиційні військові кораблі, — від 25 до 50 днів за раз — і контролювалися або береговими об’єктами, або інженерами на прилеглих есмінцях.

Ці чотири БПНК по суті є експериментальними засобами. Вони призначені для збору інформації для майбутніх програм ВМФ з середніх і великих безпілотних надводних кораблів. Хоча майбутні середні та великі БПНК ймовірно матимуть інший формфактор, переходи в західній частині Тихого океану дали військовим інформацію про «деякі речі, які нам знадобляться в експедиційному середовищі для обслуговування цих судів».

Джерело: breakingdefense

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.