Головна Military збиття «шахеда» за допомогою ракетної установки Vampire під APKWS

збиття «шахеда» за допомогою ракетної установки Vampire під APKWS

by host

Офіційний канал Військово-Морських Сил ЗС України опублікував ураження ворожих дронів-камікадзе на Одещині 11 лютого 2024 року.

На основі цих кадрів OSINT-аналітики зробили припущення, що це було перше публічне використання ракетних установок Vampire під керовані реактивні снаряди APKWS, передає Defence Express. Їхнє постачання мало відбутися наприкінці минулого року.

Vampire складається з оптико-локаційної станції, оснащеної тепловізором на оптичному каналі та пусковим блоком під керовані снаряди APKWS. При цьому оптико-локаційна станція також виконує і функцію підсвітки цілі лазером, бо APKWS мають лазерне наведення. Відомою є гранична вартість одного реактивного снаряда APKWS – до 40,6 тис. доларів за одиницю, і це важливо для співвідношення «затрати/ефект» щодо протидії дронам-камікадзе, особливо в плані заміни необхідності деколи навіть використовувати дорогі ракети для систем Patriot.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.