Головна Military ЗСУ знищили літак-розвідник рф A-50 на Запоріжжі та підбили командний Іл-22М11 на Херсонщині – підтверджено

ЗСУ знищили літак-розвідник рф A-50 на Запоріжжі та підбили командний Іл-22М11 на Херсонщині – підтверджено

by host

Як повідомили джерела Суспільного в Силах оборони України, ввечері, 14 січня, збили літак радіолокаційної розвідки A-50 та підбили летючий командний пункт на базі Іл-22.

ОНОВЛЕНО: Знищення літаків офіційно підтверджене Головнокомандувачем ЗСУ:

«Воїни Повітряних Сил Збройних Сил України знищили ворожий літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22. Дякую Повітряним Силам за чудово сплановану та проведену операцію в Приазов’ї! Слава Україні!»

Іл-22М11 був уражений біля Стрілкового на Херсонщині. Літак пішов на посадку в Анапі, запросивши евакуацію, пожежників та швидку. Про це стало відомо з оприлюдненого аудіозапису переговорів. З джерел у мережі відомий його бортовий номер – RF-50601.

A-50 Іл-22М11

Літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 був підбитий біля Кирилівки на Запоріжжі. ДРЛВ А-50 був створений на базі військово-транспортного літака Ил-76 та став на озброєння у 1988 році. Був створений 31 борт, у цей час в експлуатації залишилося приблизно 12. У складі пкс рф їх 9, рештою володіє Індія. Екіпаж А-50 доволі великий: 10-11 операторів та 5 льотчиків.

A-50 Іл-22М11

Літак може здійснювати розвідку цілей у повітрі, на воді та на землі. Він знаходить балістичні ракети на відстані до 800 км, літаки та крилаті ракети – до 700 км, скупчення бронетехніки – до 450 км, установки ППО – до 400 км.

Комбо: Повітряні сили ЗСУ збили одразу три Су-34. Попередній схожий випадок назвали «Брянська різанина»

Джерела: Суспільне, Мілітарний

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.