Головна Наука Кожна додаткова година за комп’ютером на дозвіллі збільшує шанси на імпотенцію, — дослідження

Кожна додаткова година за комп’ютером на дозвіллі збільшує шанси на імпотенцію, — дослідження

by host

Аналізи даних понад 200 000 чоловіків показали, що кожні 1,2 години додаткового використання комп’ютера у вільний час передбачали збільшення ймовірності еректильної дисфункції (або імпотенції) в 3,57 раза, йдеться у дослідницькій статті в Andrology (через Interesting Engineering).

Водночас подібних результатів не показали інші щоденні справи — як-от перегляд телевізора чи водіння авто. Також не виявлено жодних доказів того, що використання комп’ютера пов’язане з депресією, тривогою або здоров’ям кровоносних судин.

Використання комп’ютерів давно пов’язують зі зниженням рівня фолікулоостимулювального гормону — ключового гормону, який бере участь у репродуктивній системі як чоловіків, так і жінок (у чоловіків він стимулює вироблення сперматозоїдів).

Цікаво, що дослідники спостерігали нижчий рівень фолікулоостимулювального гормону в осіб, які «більш неквапливо» використовували комп’ютер.

«Це дослідження запропонувало вагомі докази позитивного причинно-наслідкового зв’язку між використанням комп’ютера та ризиком еректильної дисфункції. Проте остаточний причинно-наслідковий зв’язок має бути встановлений шляхом подальших досліджень», – зазначили автори в заяві.

Дослідники пропонують чоловікам зайнятись помірною фізичною активністю замість додаткового використання комп’ютера на дозвіллі — більша кількість вправ зменшує ймовірність розвитку еректильної дисфункції через сидячий спосіб життя.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.