Головна Наука Китайська «SpaceX» випадково запустила ракету під час вогневих випробувань

Китайська «SpaceX» випадково запустила ракету під час вогневих випробувань

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

На щастя, обійшлось без постраждалих, а сама ракета впала в гористій місцевості.

У неділю пекінська Space Pioneer провела вогневі випробування першого ступеня своєї приватної ракети Tianlong-3 у Гуньї, місті з населенням близько 800 000 осіб у центральній китайській провінції Хенань. Однак під час запалення двигунів механізм кріплення на стартовому майданчику вийшов з ладу, а сама ракета раптово злетіла.

Незапланований політ тривав близько 50 секунд і зрештою Tianlong-3 приземлилась неподалік у горах — однак із видовищним вибухом, який зафіксували на відео кілька глядачів.

Представники управління з надзвичайних ситуацій провінції Хенань повідомили, що у результаті вибуху ніхто не постраждав. У Space Pioneer тим часом заявили про «структурний збій» у з’єднанні ступеня та випробувального стенда, однак бортовий комп’ютер ракети таки вимкнув двигуни автоматично після виявлення незвичайної активності, а Tianlong-3 вибухово приземлився в горах.

Space Pioneer вже вивела на орбіту Tianlong-2, що стала першою приватною ракетою, якій вдалось це зробити. Tianlong-3 тим часом передбачена для багаторазового використання і, за даними SpaceNews, створена за моделлю Falcon 9 від SpaceX.

Передбачається, що Tianlong-3 зможе перевозити до 17 тонн корисного вантажу на низьку навколоземну орбіту, тоді як її попередниця мала обмеження у 2 тонни.

Нова ітерація ракети все ще перебуває на стадії розробки, однак, ймовірно, недільна аварія внесе певні корективи у часові рамки випробувань та потенційного запуску.

Частина ракети Long March 2C з токсичним паливом впала поблизу китайського села

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.