Головна Наука Місячний апарат Intuitive Machines надіслав додому свої перші знімки з космосу

Місячний апарат Intuitive Machines надіслав додому свої перші знімки з космосу

by host

Космічний апарат Nova-C компанії Intuitive Machines, що був відправлений у космос 15 лютого, надіслав перші неймовірні знімки Землі. Він зробив їх, поки ще не віддалився на велику відстань від планети на своєму шляху до Місяця. Раніше компанія підтвердила, що космічний корабель «у відмінному стані».

Intuitive Machines поділилася першою партією зображень із місії IM-1, отриманих 16 лютого. Разом із видом на Землю та деякими частковими селфі посадкового модуля Nova-C на прізвисько Odysseus також можна побачити другий ступінь ракети Falcon 9 невдовзі після відриву.

Odysseus днями наблизиться до Місяця та спробує здійснити посадку на супутник Землі 22 лютого. Наразі місія йде за планом. Команда опублікувала серію публікацій в X (Twitter), підтверджуючи, що посадковий модуль пройшов деякі ключові етапи перед приземленням, включаючи запуск двигуна. Згідно з Intuitive Machines, це стало першим в історії запалюванням двигуна на рідкому метані та рідкому кисні в космосі.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.