Головна Наука один з парашутів не розкрився)

один з парашутів не розкрився)

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Blue Origin знов займається космічним туризмом. 19 травня космічна компанія Джеффа Безоса успішно доправила шістьох клієнтів до межі космосу та назад. Політ перервав майже дворічну перерву в місіях з екіпажем. Це була сьома подорож Blue Origin з людьми на борту. Місія NS-25 — швидка прогулянка для перетину лінії Кармана, умовного кордону космосу, приблизно у 100 км над поверхнею Землею, — стартувала з першого стартового майданчика компанії в Західному Техасі.

Серед шести осіб, які перебували в капсулі New Shepard, був 90-річний скульптор і письменник Ед Дуайт, колишній капітан ВПС, який був першим темношкірим кандидатом в астронавти, коли його обрали для програми підготовки в 1961 році. Він пройшов навчання, але врешті не був обраний до Корпусу астронавтів НАСА, і досі ніколи не виходив у космос. На борту також були венчурний інвестор Мейсон Ейнджел, французький пивний магнат Сільвен Хірон, підприємець Кеннет Л. Гесс, бухгалтер на пенсії Керол Шаллер та льотчик Гопі Тотакура. Туристи ненадовго змогли відстебнути ремені безпеки та відчути нульову гравітацію.

Blue Origin — знову в грі і вперше за 2 роки доставила пасажирів у космос (спойлер: один з парашутів не розкрився)

Екіпаж успішно приземлився приблизно через 10 хвилин після запуску. Один із трьох парашутів капсули не розкрився належним чином під час зворотного шляху, але це не створило жодних проблем для її приземлення завдяки надлишковості системи, яка враховує подібні ситуації.

Blue Origin — знову в грі і вперше за 2 роки доставила пасажирів у космос (спойлер: один з парашутів не розкрився)

Це була 25-та місія New Shepard та сьомий політ Blue Origin з екіпажем. Востаннє модуль літав з екіпажем у серпні 2022 року, але наступного місяця під час запуску місії з корисним навантаженням виник збій у соплі двигуна, і польотів не було до грудня 2023 року, коли запустили місією з корисним навантаженням. Компанія не розкриває публічно вартість польоту для туристів.

Blue Origin успішним запуском ракети New Shepard повертається після 15-місячного простою

Джерело: Space.com

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.