Головна Наука Odysseus вдалося сісти на Місяць. Це перший американський за 50 років і перший приватний апарат на природному супутнику Землі

Odysseus вдалося сісти на Місяць. Це перший американський за 50 років і перший приватний апарат на природному супутнику Землі

by host

Космічний апарат Odysseus х’юстонської Intuitive Machines успішно сів на поверхню Місяця. Це перший випадок, коли космічний апарат приватної компанії здійснив посадку на природний супутник Землі, і це перший апарат американського виробництва, який досяг Місяця з часів місій Apollo.

На борту Odysseus є прилади NASA, які, за словами представників космічної агенції, будуть використані для підготовки до майбутніх пілотованих місій на Місяць в рамках програми Artemis. NASA підтвердила, що посадка відбулася о 1:23 за Києвом 23 лютого. Спусковий апарат стартував із Землі 15 лютого за допомогою ракети SpaceX Falcon 9.

SpaceX запустила перший приватний посадковий модуль Odysseus на Місяць, та перенесла штаб-квартиру з Делавера до Техасу

Під час польоту виникли деякі «технічні проблеми», які затримали посадку на кілька годин, передає Engadget. Технічний директор Intuitive Machines Тім Крейн повідомив:

Odysseus безумовно на Місяці і працює, але поки що невідомо, чи зможе місія досягти своїх цілей. У Odysseus є обмежений час — близько тижня, щоб надіслати дані на Землю, перш ніж настане темрява і зробить апарат на сонячних батареях непрацездатним.

Intuitive Machines була не першою приватною компанією, яка спробувала здійснити посадку. Минулого місяця компанія Astrobotic зробила спробу зі своїм посадковим апаратом Peregrine, але вона була невдалою. Цього року Intuitive Machines планує запустити ще два місячні апарати.

Місячний апарат Intuitive Machines надіслав додому свої перші знімки з космосу

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.