Головна Наука Після 15 місяців простою космоліт New Shepard від Blue Origin знову полетить (з понеділка). New Glenn — у 2024-му

Після 15 місяців простою космоліт New Shepard від Blue Origin знову полетить (з понеділка). New Glenn — у 2024-му

by host

Blue Origin нарешті повертається до польотів. Компанія оголосила, що її космічний корабель New Shepard з корисним навантаженням стартуватиме у вікно запуску, що відкриється у понеділок, 18 грудня. Також Blue Origin впевнена, що запустить свою іншу ракету New Glenn у 2024 році.

Випробувальний політ New Shepard 24 без екіпажу доставить наукове навантаження, яке було на борту New Shepard 23, що зазнав поломки сопла двигуна на 1 хвилині 4 секунді після зльоту у вересні 2022 року, передає ArsTechnica. Система аварійного покидання капсули спрацювала належним чином, швидко відірвавши космічний корабель від ракети, що розпадається, і дозволивши Blue Origin повернути корисні вантажі NASA та інших клієнтів.

Навесні цього року Blue Origin завершила аналіз аварії й розв’язання проблеми, в тому числі внесла зміни в конструкцію камери згоряння двигуна BE-3. У травні компанія заявила, що планує повернутися до польотів «найближчим часом». Потім, у вересні, Федеральне управління цивільної авіації США завершило розслідування аварії.

Спочатку компанія планувала повернутися до польотів без екіпажу на початку жовтня, однак додаткова двомісячна затримка була викликана проблемою з сертифікацією частини двигуна.

Космічна компанія Джеффа Безоса також має намір запустити свою давно відкладену ракету New Glenn протягом наступних 12 місяців. Звісно, Blue Origin ще багато чого потрібно перевірити й затвердити, перш ніж New Glenn буде готовий до польоту. По-перше, інженерам компанії потрібно повністю зібрати ракету New Glenn і підняти її на стартовий майданчик компанії на космодромі на мисі Канаверал у Флориді.

Існує велика ймовірність того, що це станеться в найближчі місяці, оскільки Blue Origin готується до серії заправних тестів та імітації зворотного відліку на стартовому майданчику. Перший політ New Glenn був відкладений з 2020 року на 2021 рік, потім на 2022 рік, а наразі запланований на 2024 рік.

Після 15 місяців простою космоліт New Shepard від Blue Origin знову полетить (з понеділка). New Glenn — у 2024-му

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.