Головна Наука Ракета-носій SpaceX Falcon 9 виконала рекордний 19-й політ та «пішла на пенсію»

Ракета-носій SpaceX Falcon 9 виконала рекордний 19-й політ та «пішла на пенсію»

by host

SpaceX відправила на «пенсію» одну із найзаслуженіших ракет-носіїв із серійним номером B1058. Це сталося одразу після рекордного 19 запуску в космос, і повернення.

Звісно, інформацію розмістили в соцмережі X (колишня Twitter):

Ракета-носій Falcon завершила свій 19-й і останній запуск і приземлилася 23 грудня. Ця ракета-носій багаторазового використання за 3,5 роки вивела на орбіту 2 астронавтів і понад 860 супутників загальною вагою 260+ метричних тонн.

Під час свого першого запуску B1058 доправила на орбіту людей, першою серед транспортних засобів SpaceX. Це був важливий запуск не лише для SpaceX, а й для космічної індустрії США, яка до того 9 років не виконувала місій з людьми на своїх ракетах.

Рекорд SpaceX: перший ступінь Falcon 9 злетів у космос і повернувся у 18-те

Втім, швидше за все, B1058 пішов на пенсію достроково. SpaceX повідомила про інцидент після приземлення:

Під час транспортування до порту сьогодні рано вранці ракета-носій перекинулася на безпілотний корабель через сильний вітер і хвилі. Нові бустери Falcon мають модернізовані посадкові опори, які здатні вирівнювати ракету і пом’якшувати подібні проблеми.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.