Головна Наука Шматок космічного корабля SpaceX Dragon вагою у 40 кг, ймовірно, впав на ферму у Канаді

Шматок космічного корабля SpaceX Dragon вагою у 40 кг, ймовірно, впав на ферму у Канаді

by host

Всього через місяць після того, як шматок МКС пробив дах будинку у Флориді, ми маємо новий випадок падіння космічного сміття. Цього разу будівлі не постраждали, оскільки шматок космічного сміття опинилося на полях ферми в Канаді.

Фермер із провінції Саскачеван, Канада, виявив на своїх полях важкий шматок обгорілого металу вагою близько 40 кг і запідозрив, що це космічне сміття. Хоча, як неспеціаліст в космічній галузі, він цього точно не знав.

Місцеві повідомлення про можливе космічне сміття дійшли до групи професорів астрономії. Вони пов’язали згорілі фрагменти із повторним входом в атмосферу космічного корабля SpaceX Dragon у лютому в рамках місії Axiom-3. Космічний корабель SpaceX Dragon відстикувався від МКС над Тихим океаном на захід від Еквадору 7 лютого та повернув екіпаж астронавтів на Землю після приземлення біля узбережжя Дейтони, штат Флорида, 9 лютого.

Космічний корабель SpaceX Dragon складається з багаторазової капсули для екіпажу та одноразового вантажного модуля, який скидається перед входом в атмосферу Землі. Він входить в атмосферу окремо та, за задумом, повинен згорати в її щільних шарах. Однак цього разу він поцілив в ферму в Канаді через кілька місяців після того, як космічний корабель завершив свою місію.

Це не перший випадок, коли космічне сміття SpaceX потрапляє в населене місце. У липні 2022 року ще один обгорілий шматок металу опинився на сільськогосподарських угіддях в Австралії, і також підозрювалося, що він являє собою залишки вантажного модуля SpaceX Dragon.

Оскільки космічна галузь продовжує активно розвиватися, зростають і ризики потрапити під удар залишків космічного корабля. За даними ESA, у середньому від 200 до 400 об’єктів, створених людиною, повертаються через земну атмосферу щороку. Космічні агентства зазвичай визнають поріг ймовірності 1 з 10 000 для ризику аварій при одноразовому неконтрольованому повторному вході в атмосферу.

Джерело: gizmodo

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.