Головна Наука SpaceX анонсувала наступний запуск Starship. Це відбудеться в день числа «Пі» 14 березня

SpaceX анонсувала наступний запуск Starship. Це відбудеться в день числа «Пі» 14 березня

by host

SpaceX оголосила дату третього випробувального польоту Starship. Він відбудеться в день числа 𝝅 14 березня.

Перше випробування Starship відбулося у квітні минулого року, і після цього прогрес сповільнився, оскільки SpaceX довелося побудувати на майданчику систему захисту від затоплення водою, щоб уникнути пошкоджень під час запуску. Після схвалення регуляторних органів, яке зайняло кілька місяців, другий політ Starship відбувся в листопаді 2023 року.

SpaceX запросила в FAA дозволи щонайменше на 9 тестових запусків Starship цього року

SpaceX почала випробовувати надважку ракету-носій Starship з минулого року, космічний корабель вже здійснив кілька польотів, метою яких було продемонструвати його посадкові можливості. NASA законтрактувала Starship на висадку астронавтів на Місяць, і в міру того, як в SpaceX просувається створення найбільшої у світі ракети в Техасі, вона також співпрацює з NASA в питаннях польоту астронавтів, повідомляє Wccftech.

Наприкінці минулого місяця NASA і SpaceX поділилися важливими новинами про випробування Starship, коли космічне агентство повідомило, що воно і SpaceX провели випробування стикувального механізму другого ступеня Starship. Це незамінна частина ракети, оскільки за її допомогою астронавти зможуть потрапити всередину Starship для приземлення. Екіпаж злетить з Землі на ракеті NASA Space Launch System (SLS), а перед спуском здійснить пересадку на Starship на місячній орбіті.

SpaceX анонсувала наступний запуск Starship. Це відбудеться в день числа «Пі» 14 березня

SpaceX запустила три Falcon 9 менш ніж за добу, і дві з них — за рекордні 1 год 51 хв.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.