Головна Наука SpaceX спробує знову запустити Starship 6 червня

SpaceX спробує знову запустити Starship 6 червня

by host
Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Федеральне авіаційне управління США (FAA) видало компанії SpaceX ліцензію на запуск для тестової місії Starship Flight 4. Наразі цей запуск запланований на четвер, 6 червня. Пуск відбудеться з космодрому SpaceX Starbase поблизу пляжу Бока-Чіка в Південному Техасі.

«SpaceX відповідає всім вимогам безпеки та іншим ліцензійним вимогам для цього тестового польоту», ─ йдеться в заяві FAA.

Як випливає з назви, місія SpaceX Starship Flight 4 є четвертим випробувальним польотом Starship і Super Heavy. У повністю зібраному вигляді вони мають висоту майже 400 футів (близько 122 м) і є найбільшою та найпотужнішою ракетою у світі.

SpaceX знову спробує запустити Starship 6 червня

SpaceX розробила Starship як повністю багаторазову систему запуску надважкої вантажопідйомності для місій на Місяць, Марс і за їх межами. Програма NASA Artemis, наприклад, вибрала Starship посадковим модулем для доставлення астронавтів Artemis 3 на південний полюс Місяця у 2026 році.

Але перш ніж Starship зможе полетіти на Місяць, SpaceX має довести, що її блискуча ракета з нержавіючої сталі може вийти на орбіту.

На сьогоднішній день компанія здійснила три тестових пуски (різного рівня невдалості):

Тепер SpaceX покладає великі сподівання на четвертий тестовий запуск, який запланований на 15:00 за Київським часом. Для запуску буде доступне 120-хвилинне вікно.

Джерело: space

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.