Головна Наука SpaceX запустила перші супутники Starlink Direct to Cell — прямий зв’язок зі смартфонами

SpaceX запустила перші супутники Starlink Direct to Cell — прямий зв’язок зі смартфонами

by host

Ілон Маск відзвітував про виправлення на орбіту перших супутників, що підтримують технологію передачі даних на звичайні смартфони. Вони необхідні для роботи сервісу Starlink Direct to Cell. Поки вони забезпечуватимуть можливість відправляти текстові повідомлення в зонах, де немає стільникового зв’язку.

За словами Маска:

Це дасть змогу забезпечити мобільний зв’язок у будь-якій точці Землі.

Зауважте, що вона підтримує лише ~7 Мб на промінь, а вони дуже великі, тому, хоча це чудове рішення для місць, де немає стільникового зв’язку, воно не може конкурувати з наявними наземними стільниковими мережами.

Сервіс обіцяє безперешкодний доступ до тексту, голосу та даних для LTE-телефонів по всьому світу. Direct to Cell працюватиме з наявними телефонами з підтримкою LTE (4g). Згідно з заявами компанії, «не потрібно вносити зміни в апаратне забезпечення, прошивку або спеціальні застосунки, забезпечуючи безперешкодний доступ до тексту, голосу та даних».

Після запуску має з’явиться змога відправляти та отримувати текстові повідомлення. У 2025-му планують реалізувати голосовий зв’язок та передачу даних, а також підтримуватимуться пристрої IoT (інтернет речей).

Starlink запускає сервіс Direct to Cell — SMS у 2024, ще через рік голосовий зв’язок та IoT

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.