Головна Наука SpaceX запустила три Falcon 9 менш ніж за добу, і дві з них — за рекордні 1 год 51 хв.

SpaceX запустила три Falcon 9 менш ніж за добу, і дві з них — за рекордні 1 год 51 хв.

by host

Менш ніж за добу після запуску екіпажу на МКС SpaceX доставила на орбіту 53 комерційні супутники (включно з інноваційним космічним апаратом для відстеження викидів метану) та 23 супутники Starlink.

Космічний корабель Crew Dragon стартував на Falcon 9 з Космічного центру Кеннеді у неділю вночі, розпочавши 28-годинний політ для доставки екіпажу з 4-х осіб на Міжнародну космічну станцію. За 20 годин після цього стартували ще дві Falcon 9.

Перша, запущена з бази Ванденберг, доставила на орбіту 53 комерційні супутники у межах 10-ї місії SpaceX з польотів, призначених для того, щоб дати невеликим операторам можливість запустити скромні корисні вантажі та супутники за відносно низькою ціною. Компанія стягує $300 тис. за запуск вантажу вагою 110 фунтів (близько 500 кг) і ще $6 тис. за кожен додатковий фунт.

Один із супутників, запущених у понеділок — MethaneSAT — розроблений дочірньою компанією Фонду захисту навколишнього середовища у співпраці з Google для вимірювання викидів метану на широких ділянках суші та моря за допомогою інфрачервоного приладу з високою роздільною здатністю.

Друга Falcon 9, запущена з мису Канаверал, доставила на орбіту 23 супутники Starlink, збільшивши загальну кількість власних супутників SpaceX на орбіті до 5942.

Таким чином SpaceX запустила три Falcon 9 протягом 20 годин і дві протягом лише 1 години 51 хвилини, що стало новим рекордом для каліфорнійського ракетобудівника. Цього року компанія планує запустити понад 140 ракет серії Falcon.

Джерело: CBS News

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.