Головна Наука Стартап за підтримки ESA залучає фінансування для технології для страхування штучним інтелектом за даними погодних умов

Стартап за підтримки ESA залучає фінансування для технології для страхування штучним інтелектом за даними погодних умов

by host

Зміна клімату коштує дорого не лише нашій планеті, але й економіці. Для порівняння, з 1980 по 2022 рік країни-члени ЄС зазнали втрат активів на суму 650 млрд євро. Серед постраждалих секторів — страхова галузь, яка намагається пристосуватися до умов частих стихійних лих, тоді як збитки, пов’язані з кліматичними змінами, перевищують 100 млрд доларів (92,7 млрд євро) на рік.

Допомагаємо

Допоможімо ворогу з квитками на кобзона. Збираємо на Mavic для наших захисників

Лондонська компанія BirdsEyeView за підтримки європейського космічного агентства ESA пропонує рішення. Страховий космічний стартап використовує супутникові дані для розробки страхових рішень на випадок несприятливих погодних умов і надає малим і середнім підприємствам доступ до погодних параметричних продуктів.

Зокрема, технологія RAPTOR використовує штучний інтелект і петабайти кліматичних даних для автоматизації ручних процесів андерайтингу та пропонує доступ до аналітики та моделей Nat Cat (природні катастрофи) на етапі формування цінової пропозиції. Таким чином, вона забезпечує більш ефективний і точний процес відбору та управління ризиками, передає The Next Web.

За словами Альберта Доу, технічного директора стартапу, RAPTOR з’явився завдяки «переосмисленню робочого процесу андеррайтера» та зосередженню на тому, як технології та дані можуть покращити цей процес.

Інтегруючи ці інструменти в комплексне програмне рішення, ми даємо змогу андерайтерам зосередитися на застосуванні свого досвіду в оцінці ризиків.

Наразі BirdsEyeView залучив семизначну суму в рамках нового інвестиційного раунду під керівництвом Європейського космічного агентства (ESA).

Це вливання капіталу матиме вирішальне значення для підвищення швидкості та якості відбору ризиків та управління ризиками андеррайтерів, що є критично важливим з огляду на зростаючу частоту та серйозність стихійних лих, спричинених глобальною зміною клімату.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.