Головна Наука у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 років

у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 років

by host

Неподалік від Ватикану будівельники натрапили на унікальну знахідку — сади, які належали римському імператору Калігулі. Ця історична пам’ятка, якій понад 2000 років, розташована на березі Тибру.

Під час будівництва нової розв’язки на площі Пьяцца Піа робітники випадково відкрили стародавні руїни. Археологи, які долучилися до розкопок, виявили свинцеву водопровідну трубу з написом латиною. Напис вказував на Гая Цезаря Августа Германіка, відомого в історії як Калігула.

Калігула правив Римською імперією з 37 до 41 року нашої ери. Його коротке правління запам’яталося жорстокістю та ексцентричною поведінкою. Імператор прославився тиранією та знущаннями із сенаторів, що врешті-решт призвело до його вбивства преторіанською гвардієюВід святого до грішного: у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 роківВід святого до грішного: у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 роківОсобисті охоронці імператорів Римської імперії..

Знайдені сади підтверджують розповідь єгипетського філософа Філона АлександрійськогоВід святого до грішного: у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 роківВід святого до грішного: у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 роківБув видатним єврейським філософом і богословом, який жив приблизно між 20 роком до н.е. і 50 роком н.е. в Александрії, Єгипет. У своєму творі «Про посольство до Гая» він описує зустріч Калігули з представниками александрійських євреїв саме в саду біля Тибру. Тоді імператор відмовив єврейській громаді в релігійній автономії, ставши на бік греків у конфлікті між двома громадами Александрії.

Від святого до грішного: у Ватикані випадково знайшли сади Калігули віком у 2000 років

Археолог Алессіо Де Крістофаро зазначає, що це відкриття має особливе значення. Пьяцца Піа розташована в тому ж районі, де колись були «Horti Agrippinae» — сади Агріппіни Старшої, матері Калігули. Дослідники припускають, що ця власність переходила в спадок від Германіка до його дружини Агріппіни Старшої, а потім до їхнього сина Калігули.

Окрім водопровідної труби, археологи знайшли уламки римської кераміки та теракотові фігурки з міфологічними сценами, які прикрашали дахи будівель того часу.

Археологічна сенсація в Перу: під піском знайшли стародавній храм із людськими останками

Джерело: Livescience

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.