Головна Наука Японський місячний зонд SLIM відновив потужність після посадки догори дригом

Японський місячний зонд SLIM відновив потужність після посадки догори дригом

by host

Японський апарат для дослідження Місяця (SLIM) відновився після того, як 20 січня після посадки на Місяць його перевернуло, через що його сонячні батареї виявилися спрямовані в неправильному напрямку. У понеділок Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) оголосило, що зв’язок з космічним апаратом SLIM було відновлено, і операції з пошуку інформації про походження Місяця поновилися.

Японська космоагенція JAXA підтвердила, що апарат SLIM перебуває на Місяці догори дригом

JAXA передбачало, що зміна напрямку сонячного світла може дати змогу підзарядити батарею зонда. Невідомо, як довго вистачить цієї енергії — агентство раніше заявляло, що SLIM не був розроблений для того, щоб пережити місячну ніч, яка почнеться в четвер, передає The Verge.

Знімки місячної поверхні, зроблені багатодіапазонною спектральною камерою SLIM до того, як енергія космічного апарату була відключена, були опубліковані 25 січня. Сьогодні JAXA оприлюднило ще одне зображення скельного утворення «іграшковий пудель», сфотографованого SLIM.

Минулої ночі зв’язок зі SLIM було успішно встановлено, і роботу відновлено! Одразу ж розпочалися наукові спостереження за допомогою MBC, і ми отримали перше світло для 10-діапазонного спостереження. На цьому фото показано «іграшкового пуделя», який ми спостерігали в багатосмуговому діапазоні.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.