Головна Наука запуск японської ракети Space One закінчився вибухом

запуск японської ракети Space One закінчився вибухом

by host

Space One сподівалася стати першою приватною компанією в Японії, яка вивела супутник на орбіту. Проте, її спроба закінчилася вогняним вибухом через кілька секунд після старту.

Ракета Kairos стартувала з космодрому Kii у Вакаямі, префектурі на південь від Осаки, що належить компанії. Директор Space One Мамору Ендо повідомив журналістам на конференції, що автоматизована система ракети виявила аномалію через п’ять секунд після зльоту і запустила функцію самознищення. Компанія ще не з’ясувала, що це за аномалія, і буде розслідувати інцидент для отримання відповідей.

Kairos ніс корисне навантаження для Центру супутникової розвідки, який збирає й аналізує інформацію з космічних знімків для японського уряду. Цей супутник мав стати альтернативою наявному японському супутнику, що здійснює моніторинг військових об’єктів у Північній Кореї та ракетних запусків у цій країні, передає Engadget.

Space One, за підтримки Canon і аерокосмічного виробника IHI, з часом сподівається запропонувати послуги із запуску супутників за допомогою малих ракет, які, за її словами, «пропонують більшу гнучкість у плануванні, ніж великі». Компанія також прагне забезпечити «найкоротший у світі час від укладення контракту до запуску, а також найчастіший у світі графік запусків», мінімізуючи при цьому витрати на виведення супутників на орбіту.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.