Безплатну каву в офісах Intel скасували в межах зусиль зі скорочення витрат (які передбачали й багатотисячні звільнення) — однак зараз бонус повертають, щоб «морально» підтримати працівників.
Про це розповідає ProIT
«Хоча Intel все ще стикається з проблемами щодо витрат, ми розуміємо, що невеликі зручності відіграють важливу роль у нашій щоденній рутині. Ми знаємо, що це невеликий крок, але сподіваємося, що він матиме велике значення для підтримки нашої культури на робочому місці», — йдеться в повідомленні, яке переглянуло видання Oregonian (через Business Insider).
Водночас безплатні фрукти, які раніше були передбачені в програмі бонусів, Intel не повертає.
Десятиліттям Intel була одним з лідерів техноіндустрії, однак кілька критичних помилок збили її з курсу. Компанія відіграла велику роль у бумі ПК 1990-х років, однак проґавила можливість укласти угоду щодо розробки й виробництва чипів для iPhone. Так само у 2017 році Intel відмовилась придбати частку в OpenAI (того самого стартапу, який створив ChatGPT і став лідером в сучасних ШІ-перегонах), а згодом вчасно не взялася за розробку процесорів, необхідних для навчання штучного інтелекту.
Цьогоріч Intel зосередилась на стратегії скорочення витрат та вже у серпні оголосила про звільнення понад 15 000 працівників. Минулого місяця компанія також розіслала презентацію співробітникам, в якій інформувала про скорочення певних витрат — зокрема, відшкодування грошей, витрачених на Інтернет, телефонний зв’язок чи проїзд. Згодом обмеження поширились на фрукти та каву:
«Це дрібниці, правда? Скільки коштує один фрукт на день?», — говорив обурений колишній співробітник Intel в інтерв’ю Business Insider.
Криза в Intel, окрім звільнень, змусила компанію задуматись про відокремлення виробництва мікросхем та відділу з проєктування, а також призупинення будівництва деяких заводів. Ходять й чутки про поглинання компанії зі сторони Qualcomm, та навіть Apple і Samsung.
Nvidia «підхопила» звільнених фахівців Intel — і деякі отримають на 30% більшу платню
Раніше proIT повідомляв, що активувати продукт Microsoft, хай то буде операційна система Windows чи один із програмних пакетів, таких як Microsoft Office, потрібно для того, щоб користуватися всіма його функціями та отримувати підтримку від компанії. Власники ліцензійних ключів часто стикаються з питанням, як правильно активувати код Microsoft.