Головна Новини NVIDIA визнала дефект у RTX 5070 Ti: продуктивність на 12% нижча через брак ROP

NVIDIA визнала дефект у RTX 5070 Ti: продуктивність на 12% нижча через брак ROP

Виробник графічних процесорів NVIDIA виявив проблеми з продуктивністю у відеокартах RTX 5070 Ti, які можуть бути на 12% менш продуктивними через відсутність кількох блоків ROP. Цю інформацію підтверджують експерти з TechPowerUp, які раніше зафіксували аналогічні дефекти у флагманських моделях RTX 5090.

Про це розповідає ProIT

Дефектні чіпи RTX 5070 Ti

За словами компанії, проблема стосується менше ніж 0,5% чипів GeForce RTX 5090/5090D і 5070 Ti. NVIDIA зазначила, що середній вплив на графічну продуктивність складає 4%, але це не впливає на робоче навантаження ШІ та обчислень. Постраждалі користувачі отримали рекомендацію звернутися до виробника для отримання заміни. Компанія також підтвердила, що виробничу аномалію вже виправлено.

«Ми виявили рідкісну проблему, яка стосується менше ніж 0,5% графічних процесорів GeForce RTX 5090 / 5090D і 5070 Ti, які мають менше ROP, ніж зазначено».

Результати тестів та додаткові проблеми

Висновки з тестів показують, що RTX 5070 Ti з 96 ROP на 12% швидша за варіант із 88 ROP у 3DMark. Відповідно до результатів Computerbase, це підтверджує заяву NVIDIA про зниження продуктивності. Зокрема, у тестах Time Spy, Steel Nomad та Speed Way були зафіксовані відмінності у швидкості, що свідчить про серйозність проблеми.

Окрім проблем з ROP, власники RTX 50 також зіткнулися з іншими труднощами, зокрема з появою чорного екрану після оновлення драйверів 572. Ця проблема стосується не лише нових карт, але й попередніх серій RTX 40 та 30. Представники NVIDIA підтвердили, що вони розслідують ці випадки.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.