Головна Технології 46% українців донатять на ЗСУ з кожної зарплатні — на 9% більше, ніж на початку 2023

46% українців донатять на ЗСУ з кожної зарплатні — на 9% більше, ніж на початку 2023

by host

Rakuten Viber у новому опитуванні спробувала дізнатись, як змінились донати українців на ЗСУ та знайомим, які служать, порівняно з початком 2023 — в опитуванні, яке проводилося в офіційному каналі Rakuten Viber Україна, взяли участь близько 54 тисяч користувачів. Це вже третє таке дослідження з початку війни.

За результатами нового опитування, 46% українців роблять пожертви планово з кожної зарплатні — на 9% більше, ніж на початку року. Водночас 6% опитаних зізналися, що донатять кожного дня потроху, а 14% — після кожного обстрілу, тим сами конвертуючи злість до росіян на інвестиції ЗСУ.

Інші цікаві тези з попередніх досліджень Rakuten Viber щодо змін настрою українців в контексті регулярних донатів

  • В грудні 2023 року, за результатами опитування, 66% українців розповіли, що регулярно донатять на ЗСУ: 37% роблять це планово з кожної зарплатні, 16,5% — після кожного обстрілу, і ще 6% перераховують кожного дня потроху. Ще 25% респондентів визнали, що допомагають в інший спосіб, а 6,5% безпосередньо служать у ЗСУ. Тоді лише 5% опитаних вказали, що не бачать сенсу в донатах.
  • У лютому 2023 року Rakuten Viber вдруге провів опитування “Чи донатите ви на ЗСУ та знайомим, які служать?”, яке показала наступний розподіл відповідей: 46% донатять регулярно з кожної зарплатні (на початку року — 37%), 14% — після кожного обстрілу, 6% перераховують кожного дня потроху, 25% допомагають іншим способом (-4% до початку року), 5% в ЗСУ, та 4% не бачать сенсу.

За даними жовтневого дослідження «Опендатабот», за дев’ять місяців 2023 року три найбільших фонди України (United24, «Повернись живим» та Фонду Притули) зібрали 12,5 млрд грн — найбільше донатів зібрал платформа United24 (понад 7,9 млрд грн, або 63% від загального обсягу), «Повернись живим» отримав чверть з цієї суми (понад 3 млрд грн), ще близько 1,5 млрд грн (12%) українці перерахували до Благодійного фонду Сергія Притули.

Минулого тижня United24 відзвітувала про важливі віху — платформа подолала рубіж в 500 мільйонів доларів донатів з моменту запуску у травні 2022 року.

Обстріли інфраструктури > донати на ЗСУ майже удвічі — лише за жовтень українці переказали 1,5₴ млрд United24, Повернись живим та Фонду Притули

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.