Головна Технології 60% компонентів російської зброї надходять через КНР

60% компонентів російської зброї надходять через КНР

by host

Приблизно 60% іноземних частин, знайдених у російській зброї в Україні, надходять через Китай. Про це розповів радник президента Зеленського Владислав Власюк.

Власюк також каже, що важливі компоненти, які використовуються для спостереження, безпілотники та ракети походять із США, Нідерландів, Японії та Швейцарії та інших західних країн.

«Якщо взяти всі звичайні типи озброєння та порахувати компоненти іноземного виробництва – близько 60% буде з Китаю. З деякими виробниками у нас були тривалі переговори з цього приводу. КНР є найбільшою проблемою, я б сказав».

Попри тісні торговельні зв’язки між росією та Китаєм, Пекін неодноразово заперечував постачання зброї будь-якій стороні та заявляв, що не причетний до війни в Україні. Попри масштабні санкції, москва використовує у військовому виробництві мікросхеми та інші компоненти з Заходу.

Радник президента вважає, що Європейський Союз міг би зробити більше, щоб зупинити потік західної продукції. Зокрема вжити заходів проти російської атомної компанії «Росатом». Європейські столиці неохоче вживають санкції через домінування росії в постачанні атомних технологій.

«Росатом»… ми вважаємо, що вона використовує свої мережі для постачання російської армії», — каже Власюк.

Країни ЄС могли б спрямувати санкції на логістику росії, таку як аеропорти та морські порти, фінансові установи, які сприяють продажам, сказав радник президента. За його словами, пакет санкцій США щодо ІТ виявився дуже ефективним після того, як набув чинності на початку цього місяця.

Мережа Starlink як радар: китайці використовують сигнал супутників SpaceX для пошуку стелс-літаків та дронів

Джерело: Reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.