Головна Технології 6G — лише після того, як оператори отримають прибуток від 5G

6G — лише після того, як оператори отримають прибуток від 5G

by host

Консорціум світових організацій зі стандартизації телекомунікацій цього місяця оголосив про плани працювати над шостим поколінням специфікацій надшвидкісного бездротового стільникового зв’язку. Мобільні оператори США, такі як Verizon, AT&T і T-Mobile, обіцяли, що мережі 5G змінять життя. Проте багатьом користувачам смартфонів складно помітити різницю з попереднім поколінням.

Близько двох третин американських користувачів мобільних телефонів спробували мережі 5G, повідомляє FT. Проте очікується, що до кінця 2023 року більшість абонентів повернуться на тарифи з 4G-зв’язком. Виною тому спосіб, у який було розгорнуто 5G. Модернізація була фрагментарною і не принесла значних покращень. Додаткова швидкість, пропускна здатність і зв’язок в основному доступні в автономних мережах, ще не використаних повною мірою.

Мережі 4G, розгорнуті на початку 2010-х років, дали змогу користувачам мобільних телефонів передавати потокове відео, грати в ігри та здійснювати конференц-дзвінки. 5G можна використовувати для високоякісної віртуальної та доповненої реальності, а також для миттєвого зв’язку між такими пристроями, як автономні транспортні засоби. Але це поки не стало поширеним.

Новий стандарт 6G має забезпечити швидкість передачі даних у 50 або 100 разів вищу, ніж 5G. Такі компанії, як Huawei та Nokia, заявляють, що він буде готовий до впровадження на початку 2030-х років. І США, і Китай сповнені рішучості не дозволити іншому отримати перевагу.

Очікується, що наступного року зростання капітальних витрат операторів США на 5G знизиться (а в багатьох країнах вони ще не почалися). Оператори хочуть бачити кращу віддачу від своїх інвестицій в 5G, перш ніж розглядати подальшу модернізацію мережі.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.