Головна Технології Acer SpatialLabs Eyes Stereo Camera — новинка для cтворення тривимірного контенту та 3D-відеодзвінків

Acer SpatialLabs Eyes Stereo Camera — новинка для cтворення тривимірного контенту та 3D-відеодзвінків

by host

Компанія Acer представила нову стереокамеру SpatialLabs Eyes Stereo Camera для тих, хто хоче робити 3D-фотографії та відео. Камеру можна використовувати не лише для запису 3D-контенту, але й для прямих 3D-трансляцій на YouTube та інших платформах, а також для здійснення 3D-відеодзвінків у Teams, Zoom і Google Meet. Компанія називає камеру кишеньковою — з розмірами 102 x 66 x 23 мм.

Acer SpatialLabs Eyes Stereo Camera

Камера має роздільну здатність 8 МП на кожний об’єктив. У неї навіть є вбудоване дзеркало для селфі зі стійкою до повітря оболонкою. Також є електронної стабілізації зображення (EIS), автоматичне та сенсорне фокусування. Досвідчені фотографи можуть налаштовувати параметри в ручному режимі, зокрема ISO камери, баланс білого та швидкість затвора.

Acer SpatialLabs Eyes Stereo Camera

Функція 3D-трансляції камери в прямому ефірі буде активовано у версії 3.0 програвача Acer SpatialLabs Player, а 3D-відеоконференції з високою роздільною здатністю стануть можливими через віджет відеодзвінків SpatialLabs. Він буде сумісний з діапазоном пристроїв SpatialLabs від Acer, включаючи ноутбуки з 3D-екраном без окулярів. Можна також переглядати 3D-контент, знятий пристроєм, на гарнітурах AR або VR або 3D-проєкторах інших компаній.

Стереокамера Acer SpatialLabs Eyes буде доступна в третьому кварталі 2024 року за ціною від $549 або €549 у США та Європі відповідно.

Нові монітори Acer Predator X27U F3, X34 X5 і X32 X3 — OLED, G-SYNC та FreeSync, до 480 Гц

Джерело: Engadged

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.