Головна Технології Adobe Firefly відтепер генерує зображення та стилі з ескізів — 10 прикладів застосування функції Structure Reference

Adobe Firefly відтепер генерує зображення та стилі з ескізів — 10 прикладів застосування функції Structure Reference

by host

Structure Reference дозволяє користувачам Adobe Firefly генерувати зображення та стилі на основі вже існуючих замальовок чи ескізів, не витрачаючи час на текстові підказки, які модель зазвичай розуміє не з першого разу.

  • Adobe Firefly — це сімейство креативних генеративних моделей ШІ, доступних як в окремій вебпрограмі, так і через функції, що працюють на базі Firefly у провідних програмах Adobe. Також окремий інтерфейс генератора зображень Firefly був «спеціально створений» для системи visionOS в Apple Vision Pro.

Ось 10 прикладів застосування нової опції Structure Reference, які зібрав експерт в галузі ШІ Мін Чу:

Старі меми у нових стилях

Стилізація текстів

Стилізація логотипів

Стилізація знімків

Реалістична візуалізація ескізів

Стилізація аватарів

Рендеринг замальовок у 3D

Стилізація художніх робіт

Стилізація дитячих малюнків

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.