Головна Технології Amazon Prime Video відтепер пропонує Dolby Vision і Atmos лише за доплату у $2,99/місяць

Amazon Prime Video відтепер пропонує Dolby Vision і Atmos лише за доплату у $2,99/місяць

by host

Наразі відео- та аудіотехнології Dolby доступні у тарифі без реклами.

Amazon офіційно підтвердила, що стандартна передплата на Prime Video не включає Dolby Vision і Atmos. 29 січня компанія запустила рекламу на сервісі — позбавитись від неї можна за $2,99/місяць (ці кошти також оплачують підтримку технології об’ємного звучання та відтворення відео з розширеним динамічним діапазоном (HDR) — в іншому випадку функція не буде доступна).

В компанії причини видалення не пояснили, але оскільки Dolby стягує ліцензійні збори за Dolby Vision і Dolby Atmos, Android Authority припускає, що Amazon, можливо, захоче уникнути сплати на нижчому рівні передплати. Натомість компанія може просувати HDR10+ як відкритий і безоплатний стандарт.

Початково Amazon Prime Video була доступна як частина загальної передплати на Amazon Prime (ціна $15 на місяць чи $139 на рік у США). Нині компанія пропонує й окрему передплату на стримінговий сервіс — за $8,99 на місяць в США, тож можна говорити про 28% підвищення ціни.

Раніше тарифи з рекламою запустили Netflix і Disney+, і нині Apple TV+ залишається єдиною великою стримінговою платформою, яка використовує чисту модель передплати.

До речі, Amazon через запуск реклами вже отримала груповий позов на $5 млн, в якому стверджується, що компанія порушила умови контракту та закони про захист прав споживачів. Наразі у Prime Video — понад 100 млн передплатників.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.