Головна Технології AMD підвищила прогноз доходу з ШІ-чипів на $1,5 млрд, але інвесторам все-одно мало

AMD підвищила прогноз доходу з ШІ-чипів на $1,5 млрд, але інвесторам все-одно мало

by host

AMD підвищила  прогноз на 2024 рік щодо доходу від своїх процесорів штучного інтелекту (ШІ) на $1,5 млрд. Інвестори прагнули більшого: майже подвоєння прогнозу продажів процесорів штучного інтелекту до $3,5 млрд було недостатньо для того, щоб задовольнити високі прогнози Волл-стріт щодо статків компанії в галузі штучного інтелекту та пом’якшити наслідки від значного падіння її бізнесу з виробництва традиційних мікросхем і відеоігор.

Компанія також спрогнозувала, що її дохід у першому кварталі буде нижчим за оцінки Волл-стріт, передає Reuters.

AMD продемонструвала невтішні результати в цьому кварталі, з помітним зменшенням операційного прибутку та операційної рентабельності. У компанії було мало місця для помилок на тлі високих очікувань, і інвестори були розчаровані прогнозними показниками, наданими на поточний квартал.

— аналітик Investing.com Джессі Кон.

На поточний квартал керівництво AMD прогнозує виторг у розмірі $5,4 млрд, плюс-мінус $300 млн, у порівнянні з середньою оцінкою аналітиків в $5,73 млрд. Компанія не опублікувала прогноз прибутку на акцію.

Акції Advanced Micro Devices зросли приблизно на 140% за останній рік, випередивши базовий індекс PHLX Semiconductor Index  майже на 90 відсоткових пунктів. Але після оголошення результатів акції компанії зі штаб-квартирою в Санта-Кларі, Каліфорнія, впали приблизно на 6%.

Головний виконавчий директор AMD Ліза Су заявила під час телефонної конференції, що компанія може продати понад як на $3,5 млрд чипів штучного інтелекту, як тільки в другій половині року будуть введені в експлуатацію додаткові потужності.

Але аналітики раніше давали прогнози для сегмента ШІ в діапазоні від $4 млрд до $8 млрд, і оцінка акцій прив’язана до цих цифр, за словами аналітика Summit Insights Кінгай Чана.

Сегмент центрів обробки даних AMD, який охоплює традиційні серверні чипи, а також процесори зі штучним інтелектом, виріс на 38% в порівнянні з минулим роком до $2,3 млрд, але попит з боку компаній, що займаються хмарними обчисленнями, залишився «м’яким»,

— сказала Су під час телефонної конференції.

Оскільки компанії прагнуть розробляти й експлуатувати власні застосунки з генеративним ШІ, корпоративні бюджети спрямовуються на відповідні процесори. Великі й малі підприємства шукають альтернативи передовим чипам ШІ виробництва Nvidia, що займає близько 80% ринку. AMD має один з небагатьох життєздатних альтернативних продуктів на ринку.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.