Головна Технології Американець хоче спуститися до «Титаніка» після катастрофи «Титана» від OceanGate — каже, що це безпечно

Американець хоче спуститися до «Титаніка» після катастрофи «Титана» від OceanGate — каже, що це безпечно

by host

Щоб довести безпечність подорожей до «Титаніка» після катастрофи батискафа «Титан» компанії OceanGate минулого року, інвестор у нерухомість зі штату Огайо планує спустити до затонулого лайнера підводний апарат для двох осіб.

Ларрі Коннор сказав The Wall Street Journal: «Я хочу показати людям у всьому світі, що хоча океан надзвичайно потужний, він може бути чудовим, приємним і справді змінювати життя, якщо ви підете до цього правильно».

Коннор співпрацює з Патріком Лахі, співзасновником та генеральним директором виробника підводних човнів Triton Submarines. Підприємці прагнуть показати, що таку експедицію можна проводити неодноразово та безпечно. У аварії апарату «Титан» червні минулого року загинуло п’ять осіб, разом з CEO OceanGate Стоктоном Рашем.

Коннор зателефонував до Лахі вже за кілька днів після катастрофи та сказав: «Знаєте, що нам потрібно зробити, це побудувати підводний човен, яка зможе неодноразово й безпечно занурюватися та показати світові, що ви, хлопці, може це зробити».

Ларрі Коннор, котрий раніше відвідував Маріанську западину, найглибшу океанічну западину на Землі, сказав, що вони планують здійснити подорож на двомісному судні під назвою Triton 4000/2 Abyssal Explorer. Число 4000 означає глибину в метрах, якої він може досягнути. Він не повідомляє, коли відбудеться занурення.

Лахі був одним із багатьох діячів галузі, які критикували OceanGate до та після катастрофи, він звинувачував компанію у недотриманні правил безпеки. Після аварії він називав підхід Раша до переконання людей до занурення «досить хижацьким». Інші представники галузі та компанії також висловлювали свою стурбованість.

Катастрофа «Титана» викликала занепокоєння у промисловості, деякі експерти закликали галузь переглянути підхід до перевезення людей у ​​таке небезпечне місце. Але Патрік Лахі вважає, що проблеми OceanGate не характерні для всієї галузі: перевірені підводні апарати вважаються дуже безпечними через багато випробувань, які вони проходять. Роб МакКаллум, колишній консультант OceanGate, який попереджав Раша про небезпеку, погодився з цією оцінкою.

«Забудьте про Титан‎». Співзасновник OceanGate планує запустити експедицію в атмосферу Венери до 2050 року

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.