Головна Технології Американець стріляв у дрон доставлення Walmart — влучив та отримав три звинувачення

Американець стріляв у дрон доставлення Walmart — влучив та отримав три звинувачення

by host

Мешканець міста Клермонт, штат Флорида, США, отримав кілька звинувачень після стрілянини у безпілотник доставлення Walmart. Офіс шерифа округу Лейк отримав скаргу щодо інциденту в середу минулого тижня. За словами співрозмовника USA Today, у вантажі, який перевозив безпілотник, був виявлений кульовий отвір.

Свідки вказали на 72-річного Денніса Вінна як винуватця. Підозрюваний поспілкувався з офіційними особами та зізнався, що один раз вистрілив у дрон з 9-мм пістолета. На записі поліційної натільної камери Вінн каже, що намагався відштовхнути дрон, але той не йшов, тому він вистрілив у нього:

«Я зробив у нього один постріл. Вони кажуть, що я влучив, тому я, мабуть, хороший стрілець … Мені доведеться знайти справді хорошого адвоката», — каже Денніс.

Вінна взяли під варту та звинуватили у стрілянині по літальному засобу, завданні шкоди понад $1000 та застосуванні вогнепальної зброї в громадському чи жилому місці.

Walmart вперше оголосила про доставлення безпілотниками у 2021 році. Наступного року роздрібна мережа запровадила дрони в окремих регіонах Техасу, Аризони та Флориди. Початково Walmart співпрацювала з компанією DroneUp, яка вже займалась постачанням за допомогою безпілотників. У січні цього року Walmart оголосила про розширення та додала інших підрядників. Протягом останніх двох років мережа супермаркетів здійснила 20 000 безпечних постачань і має намір подальшого розширення послуги.

«‎Не злетіло». Дрони Amazon доставили всього 100 замовлень цього року — в 100 разів менше, ніж сподівалась компанія

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.