Головна Технології Анонсований монітор E-ink Modos Paper — низька затримка, кілька режимів та відкритий код

Анонсований монітор E-ink Modos Paper — низька затримка, кілька режимів та відкритий код

by host

Стартап Modos Tech анонсував на Crowd Supply свій дисплей E-ink Modos Paper Monitor з відкритим вихідним кодом та набором для розробки для користувачів, які бажають використовувати власний дисплей E-ink з контролером Modos.

Це проєкт Олександра Сото, який описує подорож до його створення, розпочату в лютому 2021 році. Його метою було подолати втому очей, яка виникає під час щоденного тривалого використання звичайних дисплеїв. Спілкуючись із письменниками, програмістами, студентами, лікарями, інженерами, іншими професіоналами, а також з людьми, які мають проблеми зі здоров’ям, він виявив, що багато з них поділяли його проблему.

Працюючи з Дейвом Крослендом і Вінтінг Чжан, Сото успішно створив ідеальний монітор для себе. Оскільки його програмне та апаратне забезпечення є відкритими та представленими на GitHub, ентузіасти можуть створити подібний дисплей для себе.

Основні характеристики Modos Paper Monitor

  • Тип панелі — монохромна E-ink (кольорова панель також доступна)
  • Частота оновлення — 60 Гц
  • Розмір екрана — 13,3”
  • Роздільна здатність — 1600 x 1200
  • Входи дисплея — DVI через Micro HDMI, USB Type-C DisplayPort Alt-Mode

Для багатьох найважливішим аспектом може бути низька затримка. Modos обіцяє «постійну затримку <120 мс, порівняно з конкурентами, які мають до 270 мс», що робить його порівняно швидким.

Режими зображення

  • Чорно-білий бінарний — повна частота оновлення 60 Гц, найчіткіше зображення та найкращий час відгуку, але без відтінків сірого
  • Bayer Dithering Mode — дозволяє додати більше середніх сірих тонів, але робить текст дещо зубчастим
  • Згладжування синього шуму — ще більше покращує відтінки сірого, але робить текст ще більш різким, найкращий для відтворення відео
  • 4-рівневий режим відтінків сірого — розглядається як ідеальний компроміс між крайностями чорно-білого та 16-рівневими відтінками сірого
  • 16-рівневий режим відтінків сірого — це фактично «гібридний режим», який автоматично перемикається між 16-рівневим режимом відтінків сірого та бінарним режимом залежно від зображення

Дата випуску Modos Paper Monitor та ціна поки не відомі. Монітори E-Ink можуть бути досить дорогими: Paperlike 253U від Dasung з діагоналлю 25,3 коштує $1699.

Перший у світі кольоровий E-Ink монітор від Dasung збирає кошти на Indiegogo

Джерела: Modos, Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.