Головна Технології Anthropic «забула» згадати в анонсі Claude 3, що порівняла модель із «старою» GPT-4, а не GPT-4 Turbo

Anthropic «забула» згадати в анонсі Claude 3, що порівняла модель із «старою» GPT-4, а не GPT-4 Turbo

by host

Компанія, заснована кількома колишніми співробітниками OpenAI, просувала свою мовну модель, як «кращу за ChatGPT», але є нюанс.

Річ у тім, що Claude 3 переважає лише найпершу модель GPT-4, випущену OpenAI ще рік тому, а не значно потужнішу GPT-4 Turbo, яка у порівняльному аналізі Promptbase таки перемагає конкурентку в кожному тесті.

Маркетологи Anthropic натомість вирішили, що в анонсі цього краще не згадувати, зосередившись лише на порівняльних даних стосовно «старого» GPT-4 (зрештою цю «незручну» деталь вони розмістили у примітках до оголошення).

Загалом розробники ШІ не вперше вдаються до рекламних трюків, аби просувати свої творіння — раніше Google визнала, що демонстраційне відео Gemini AI було постановочним.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.