Головна Технології Anthropic запустила мобільний застосунок з чатботом Claude — поки лише на iOS (версія для Android вийде «незабаром»)

Anthropic запустила мобільний застосунок з чатботом Claude — поки лише на iOS (версія для Android вийде «незабаром»)

by host

Головний конкурент ChatGPT раніше був доступний на вебсайті Anthropic Claude.ai та у сторонніх бібліотеках, таких як Amazon Bedrock, Hugging Face або Microsoft Azure — а нині отримав окремий мобільний застосунок.

Мобільна програма Claude на цю мить доступна лише на пристроях з iOS, однак Anthropic каже, що версія для Android вийде «незабаром».

Застосунок може працювати як текстовий чатбот, синхронізуватиметься з веб-чатами, а також аналізуватиме завантажені вами зображення — він безплатний для усіх користувачів моделей Claude AI, зазначає The Verge.

Також вже у травні Anthropic запровадить нову передлату Team, яка пропонуватиме доступ до моделей Claude групі з 5+ осіб за ціною $30 за місце на місяць. План Pro, який вийшов у вересні, доступний лише для фізичних осіб за $20 на місяць.

Передплатники Team отримають доступ до усіх функцій Pro, і додатково — більшу кількість запитів (для порівнняння Pro-користувачі і так можуть вводити у 5 разів більше запитів, ніж безплатні користувачі), більше контекстне вікно та підтримку «складних розмов».

Anthropic випустила сімейство моделей Claude 3 у березні у трьох розмірах: середню Claude Sonnet, найбільшу Claude Opus і найменшу Claude Haiku. Торік у вересні Amazon інвестувала в Anthropic $4 млрд.

Застосунок Claude вже зараз можна звантажити для iPhone та iPad безплатно з App Store.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.