Головна Технології Apple анонсувала iOS 18 з новими можливостями кастомізації, оновленим Photos та ігровим режимом

Apple анонсувала iOS 18 з новими можливостями кастомізації, оновленим Photos та ігровим режимом

by host

Під час основного виступу на конференції WWDC компанія Apple анонсувала наступну версію своєї мобільної операційної системи для iPhone ─ iOS 18. Віцепрезидент із програмного забезпечення Крейг Федерігі продемонстрував низку нововведень.

iOS 18 пропонує більше можливостей індивідуальних налаштувань головного екрана, який нарешті дозволяє вільно розміщувати піктограми застосунків ─ де завгодно. Крім того, операційна система має нові інструменти кастомізації головного екрана. Піктограми програм тепер мають темний режим, і користувачі можуть відтінити їх кольором, щоб створити унікальний вигляд.

Apple анонсувала iOS 18 з новими можливостями кастомізації, оновленим Photos та ігровим режимом

Центр керування перероблено, тепер він також має широкі можливості кастомізації завдяки новій галереї. Розробники можуть надавати інструменти зі своїх програм у Центрі керування. Користувачі можуть постійно проводити пальцем, щоб отримати доступ до інших екранів Центру керування. Елементи керування Екраном блокування також можна налаштувати.

Застосунок Messages в iOS 18 підтримуватиме RCS. Цей новий стандарт замінить SMS як стандартний протокол зв’язку між пристроями Android та iOS. Також у Messages користувачі зможуть реагувати на будь-які емодзі, отримають можливість планувати надсилання повідомлень пізніше, форматувати текст жирним шрифтом, курсивом, підкресленням і закресленням. Нові текстові ефекти дозволяють підкреслювати слова та фрази з автоматичними пропозиціями. Крім того, користувачі також зможуть надсилати та отримувати повідомлення через супутникове з’єднання.

В застосунку Mail електронні листи можна автоматично сортувати за категоріями, щоб допомогти визначити пріоритетність повідомлень. У Maps є нові топографічні карти з мережею стежок і туристичних маршрутів. У Wallet нова функція Tap to Cash дозволяє надсилати гроші, тримаючи телефони разом.

Apple анонсувала iOS 18 з новими можливостями кастомізації, оновленим Photos та ігровим режимом

Застосунок ‌Photos повністю перероблений. Він пропонує єдине подання з сіткою фотографій угорі та бібліотекою, упорядкованою за темами внизу. Сітка фотографій демонструє всю бібліотеку. Користувачі можуть використовувати перегляди місяців і років унизу, а також є кнопка фільтра, яка дозволяє приховувати знімки екрана та сортувати іншими способами. Простір під сіткою містить колекції з можливістю перегляду за темами, як-от час, люди, спогади, подорожі тощо. У розділі Recent Days відображаються фотографії за останні кілька днів, а такі речі, як фотографії квитанцій, автоматично відфільтровуються. People and Pets тепер збирає фотографії груп людей. Колекції можна змінити або закріпити. Проведіть пальцем праворуч від сітки, і ви побачите нову карусель із Featured ‌Photos‌  та іншими улюбленими колекціями. Цей розділ автоматично оновлюється для демонстрації нових зображень.

iOS 18 вперше принесла на ‌iPhone ігровий режим ─ Game Mode. Він мінімізує фонову активність, щоб підтримувати високу частоту кадрів, а також забезпечує кращу та швидшу взаємодію з AirPods та бездротовими ігровими контролерами.

Перша бета-версія ‌iOS 18‌ для розробників доступна вже сьогодні, а публічна бета-версія з’явиться пізніше. Офіційний реліз нової версії ОС очікується восени.

Джерело: macrumors, The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.