Головна Технології Apple анонсувала «спецподію» на 7 травня — очікуємо нові iPad Pro з OLED-екраном та 12,9-дюймовий iPad Air

Apple анонсувала «спецподію» на 7 травня — очікуємо нові iPad Pro з OLED-екраном та 12,9-дюймовий iPad Air

by host

Apple почала надсилати запрошення представникам ЗМІ на «спеціальну подію» із зображенням Apple Pencil, натякаючи на презентацію нових iPad — зокрема iPad Pro з OLED та 12,9-дюймовий iPad Air

Онлайн-захід відбудеться 7 травня о 7:00 за тихоокеанським часом (о 18:00 за Києвом).

За чутками, iPad Pro отримає деякі з найбільш значних удосконалень після капітального ремонту M1 2021 року, включаючи OLED-дисплей (з невеликим збільшенням розміру до 13 дюймів для більшої моделі), оновлений чип M3 і давно назріле горизонтальне переміщення фронтальної камери. Також може з’явитися новий Apple Pencil і перероблена клавіатура Magic Keyboard з алюмінієвим корпусом і більшим трекпадом.

Ймовірно, ми також побачимо оновлені iPad Air, які мають більший розмір — 12,9 дюйма. Згідно з нещодавнім звітом Марка Гурмана з Bloomberg, запаси поточних iPad Air у роздрібних магазинах Apple скорочуються — це хороший показник того, що оновлена ​​модель не за горами.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.