Головна Технології Apple додала калькулятор в нову iPadOS 18 вперше за 14 років — він підтримує рукописне введення

Apple додала калькулятор в нову iPadOS 18 вперше за 14 років — він підтримує рукописне введення

by host

Apple представила iPadOS 18 під час WWDC 2024. Оновлення з’явиться восени, бета-версія для розробників буде доступна відсьогодні, а публічна бета — наступного місяця.

Оновлення нарешті додає вбудований калькулятор до планшетів Apple — через 14 років після старту iPad. Користувачам більше не потрібно завантажувати програми сторонніх розробників навіть для виконання простих математичних дій.

Калькулятор схожий на той, що є в iOS, але додатково підтримує Apple Pencil — розрахунки можна просто записувати стилусом. Програма вирішить їх завдяки функції, яку Apple називає Math Notes.

Apple додала калькулятор в нову iPadOS 18 вперше за 14 років — він підтримує рукописне введення

Apple представила програму Smart Script, яка покращує вигляд тексту під час написання за допомогою машинного навчання. Програма здатна відтворити почерк користувача, перевірити орфографію та написати набраний текст потрібним почерком.

Як і в iOS 18, з’явилися нові способи персоналізації домашнього екрана та персоналізований Центр керування. Він також додає настроювану спливну вкладку, яка полегшує навігацію програмами.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.