Головна Технології Apple готує інструмент штучного інтелекту для кодування в Xcode (та для споживчих застосунків), щоб конкурувати з GitHub Copilot від Microsoft

Apple готує інструмент штучного інтелекту для кодування в Xcode (та для споживчих застосунків), щоб конкурувати з GitHub Copilot від Microsoft

by host

Apple розширила внутрішнє тестування нових функцій генеративного ШІ для свого програмного забезпечення для кодування Xcode і планує випустити їх для сторонніх розробників цього року.

Також Apple розглядає можливості використання генеративного ШІ в продуктах, орієнтованих на споживача, як-от автоматичне створення плейлистів в Apple Music, слайд-шоу в Keynote або пошукові функції, подібні до чатботів, для пошуку в Spotlight, повідомляє Bloomberg.

Оновлення пошуку може дати змогу користувачам iOS і macOS робити запити природною мовою, як у випадку з ChatGPT, щоб отримувати прогнози погоди або керувати функціями глибоко всередині додатків, передає The Verge.

Кілька місяців тому Apple випустила фреймворк машинного навчання з відкритим вихідним кодом MLX, який полегшує навчання моделей ШІ на кремнієвих чипах Apple, модель ШІ для редагування тексту в зображення MGIE та прототип інструмента для анімації за текстовим описом з ШІ під назвою Keyframer.

Apple випустила прототип інструменту штучного інтелекту, що анімує зображення за текстовим описом

Подібно до GitHub Copilot від Microsoft та CodeWhisperer від Amazon, інструмент програмування, над яким працює Apple, застосовує велику мовну модель для прогнозування та завершення рядків коду, а також потенційного написання коду й тестування.

Заяви генерального директора Apple Тіма Кука про генеративний ШІ були консервативними порівняно з його колегами з Google і Microsoft, але під час дзвінка інвесторам цього місяця він підтвердив, що цього року з’явиться більше функцій генеративного ШІ.

RCS та Siri з генеративним ШІ: iOS 18 обіцяє стати найбільшим оновленням мобільної ОС Apple

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.