Головна Технології Apple інтегрує функції генеративного штучного інтелекту в свій софт «пізніше цього року», — Тім Кук

Apple інтегрує функції генеративного штучного інтелекту в свій софт «пізніше цього року», — Тім Кук

by host

Під час квартального дзвінка Apple з інвесторами, генеральний директор Тім Кук повідомив, що компанія працює над генеративними функціями програмного забезпечення зі штучним інтелектом, які стануть доступними для клієнтів «пізніше цього року». Це збігається з інформацією про те, що iOS 18 може стати «найбільшим» оновленням в історії операційної системи, в тому числі завдяки ШІ. Кук кілька разів згадував генеративний ШІ, але конкретно не уточнював.

RCS та Siri з генеративним ШІ: iOS 18 обіцяє стати найбільшим оновленням мобільної ОС Apple

Дивлячись у майбутнє, ми продовжуватимемо інвестувати в ці та інші технології, які визначатимуть майбутнє. Це містить штучний інтелект, на який ми продовжуємо витрачати величезну кількість часу і зусиль, і ми раді поділитися деталями нашої поточної роботи в цій галузі пізніше в цьому році.

— Тім Кук.

Програмні функції штучного інтелекту — від розширеної обробки фотографій до вдосконалення текстового редактора — були основною маркетингової стратегії для смартфонів від Google і Samsung в останні місяці, передає The Verge. Apple рідко заявляє про свої майбутні кроки, тож можна вважати це ознакою того, що компанія має амбітні плани інтегрувати ШІ в свої програмні платформи — iOS, iPadOS і macOS.

Дозвольте мені лише сказати, що я вважаю, що перед Apple відкриваються величезні можливості з генеративним штучним інтелектом, не вдаючись у подробиці і не забігаючи наперед.

— сказав Кук на завершення дзвінка.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.