Головна Технології Apple iPad Pro вийде з процесором M4, iPhone 16 отримає чип A18 з ШІ — Марк Гурман

Apple iPad Pro вийде з процесором M4, iPhone 16 отримає чип A18 з ШІ — Марк Гурман

by host

За данимиМарка Гурмана з Bloomberg, новий iPad Pro отримає процесор M4 розпочне перехід Apple до пристроїв зі штучним інтелектом. Раніше він повідомляв, що Apple прискорює оновлення процесорів для комп’ютерів та планує випустити чип M4  з новими iMac, MacBook Pro та Mac mini у цьому році. За останніми даними журналіста, першим пристроєм з чипами M4 може стати саме Apple iPad Pro.

Існує велика ймовірність того, що iPad Pro вийде з чипом M4, а не M3, як припускалося раніше. Також Apple позиціюватиме планшет як свій перший пристрій зі штучним інтелектом. Компанія мусить прискорюватися, щоб не відстати ще більше у гонитві за ШІ у портативних пристроях, яку розпочали конкуренти.

Презентація нового iPad Pro напередодні напередодні WWDC допомогла б Apple сконцентрувати увагу на своїй стратегії щодо чипів штучного інтелекту. На WWDC компанія могла б зосередитися на розкритті можливостей штучного інтелекту, які будуть частиною iPadOS 18 пізніше цього року. Гурман сподівається, що Apple представить чип A18 з можливостями штучного інтелекту у лінійці iPhone 16.

Однак журналісткаже, що новий пристрій та процесор «не спроєктовані навколо ШІ» — це у значній мірі елемент маркетингу. За його словами, апаратне забезпечення з більш вражаючими можливостями вийде пізніше.

Apple випустить нові iPad Pro з OLED-дисплеєм та перший 12,9-дюймовий iPad Air на початку травня, — Марк Гурман

 

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.