Головна Технології Apple каже, що iPhone 6 Plus відтепер «застарілий», а iPad Mini 4 — «вінтажний»

Apple каже, що iPhone 6 Plus відтепер «застарілий», а iPad Mini 4 — «вінтажний»

by host

Apple називає продукт «застарілим», якщо минуло 7 років з моменту останнього його офіційного розповсюдження для продажу — це означає, що Apple Store й авторизовані постачальники послуг Apple більше не пропонуватимуть ремонт або інше апаратне обслуговування пристрою.

Компанія вже давно веде список своїх застарілих та вінтажних продуктів (до яких відтепер входять iPhone 6 Plus та iPad Mini 4 відповідно) — він загальнодоступний за цим посиланням.

Apple випустила iPhone 6 і iPhone 6 Plus у вересні 2014 року — смартфони отримали такі ключові оновлення, як більші екрани та підтримку Apple Pay. Компанія припинила виробництво iPhone 6 Plus у вересні 2016 року, однак iPhone 6 залишався доступним через торгових посередників у деяких країнах ще кілька років, тому він ще не вважається «застарілим».

День презентації iPhone 6 і iPhone 6 Plus в Eaton Center в Торонто, Канада. Фото: Ханна Юн / The Canadian Press

Щодо програмного забезпечення для iPhone 6 і iPhone 6 Plus, то підтримка припинилась у 2019 році на iOS 13.

Стосовно визначення «вінтажних» продуктів, до яких відтепер належить iPad Mini 4, то такими вважаються продукти, з моменту останнього розповсюдження яких минуло 5 років. Магазини Apple Store та авторизовані постачальники послуг Apple продовжують пропонувати ремонт таким пристроям ще протягом 2-х років залежно від наявності запчастин.

Apple також додала iPhone 8 і iPhone 8 Plus до свого списку «вінтажних» продуктів, але лише в кольорі (PRODUCT)RED.

Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2000-2001 років

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.