Головна Технології Apple каже, що всього 40 із 65 000 iOS-розробників подали заявки на платежі поза App Store

Apple каже, що всього 40 із 65 000 iOS-розробників подали заявки на платежі поза App Store

by host

Жоден з великих розробників iOS-застосунків ще не подавав заяви на використання зовнішніх варіантів оплати на пристроях Apple.

За даними Bloomberg, наразі платежі поза App Store зацікавили всього близько 40 iOS-розробників із 65 000 в цілому.

У січні, на вимогу нового законодавства ЄС, Apple зрештою дозволила розробникам пропонувати сторонні платежі на iOS із посиланням на зовнішні варіанти оплати. Водночас компанія випустила цілу низку вимог та запропонувала нову комісію у розмірі 27% (у поєднанні з комісією за обробку платежів загальна сума перевищує 30%, які зазвичай стягує App Store, тож навряд умови можна назвати вигідними для розробників).

Зміни щодо системи оплати, запроваджені Apple, мали задовольнити судове рішення 2021 року. У березні давній судовий супротивник компанії Epic Games назвав рішення виробника iPhone «обманом» і знову звернувся до суду.

«Мені здається, що ваша мета — зберегти бізнес-модель і доходи, які ви мали в минулому», — сказала суддя Івонн Гонсалес Роджерс про рішення Apple під час останнього слухання.

Зазначимо, що дохід від розповсюдження застосунків в App Store приносить Apple дохід у понад $200 млрд на рік.

Бувай, App Store. Apple нарешті дозволила завантажувати програми зі сторонніх сайтів у ЄС

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.