Головна Технології Apple не платила OpenAI за ChatGPT в iOS 18, бо «реклама — цінніша за готівку»

Apple не платила OpenAI за ChatGPT в iOS 18, бо «реклама — цінніша за готівку»

by host

У понеділок на WWDC 2024 Apple зрештою підтвердила чутки про потенційне партнерство з OpenAI й оголосила про інтеграцію ChatGPT в iOS 18. Нині з’явились подробиці угоди.

За даними Марка Гурмана з Bloomberg, «не очікується, що партнерство між Apple й OpenAI принесе суттєвий дохід — принаймні на початку», а сам контракт не передбачає сплати грошей від жодної зі сторін.

Фактично, Apple вважає, що інтеграція з iOS 18 дасть OpenAI «рівну або навіть більшу цінність» у порівнянні з готівкою, зважаючи на просування бренду та технологій на сотнях мільйонів її пристроїв. Мета компанії полягає в тому, щоб у майбутньому укласти угоди про розподіл доходів з компаніями штучного інтелекту — за такої домовленості Apple отримає «частку від партнерів ШІ, які монетизують результати в чатботах на її платформах», пише Гурман.

Інтеграція ChatGPT в iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia буде доступна безплатно для користувачів, які вирішать цією можливістю скористатися, а передплатники ChatGPT Plus зможуть увійти у свої облікові записи, щоб розблокувати додаткові функції.

Apple каже, що нові функції ШІ будуть працювати за вас у програмах: керуватимуть сповіщеннями, писатимуть чи підсумовуватимуть текст на пошті (із вибором тону повідомлення), чи передаватимуть завдання «із застосунку в застосунок» (наприклад, можна попросити ШІ відтворити подкаст, який вам надіслали у месенджері).

Компанія наголошує, що усі дії ШІ будуть оброблятися на пристрої, щоб зберегти конфіденційність, однак вам знадобиться чіп A17 Pro або серії M, щоб скористатися перевагами оновлення.

Apple Genmoji, «розумна Siri» та партнерство з OpenAI — штучний інтелект нарешті «приземлився» в Купертіно

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.