Головна Технології Apple неправдиво рекламувала новий iPad Air з чипом M2, стверджуючи про 10 ядер GPU. Тепер каже, що їх 9

Apple неправдиво рекламувала новий iPad Air з чипом M2, стверджуючи про 10 ядер GPU. Тепер каже, що їх 9

by host

Нещодавно Apple анонсувала новий планшет iPad Air з чипом M2. На сайті компанії в розділі технічних характеристик зазначалося, що ця модель має чип з 8 ядрами CPU та 10 ядрами GPU. Однак тепер ресурс 9to5mac виявив, що компанія зменшила кількість ядер GPU з 10 до 9.

«Оновлена» конфігурація процесора iPad Air тепер фігурує на сайті Apple та вказує «9-core GPU». Що цікаво, на деяких регіональних сайтах, зокрема, українському, вказано наявність 10 ядер графічного процесора. Схоже, компанія ще не встигла оновити всі свої регіональні сайти, чим продовжує збивати з пантелику користувачів.

Apple неправдиво рекламувала новий iPad Air з чипом M2, стверджуючи про 10 ядер GPU. Тепер каже, що їх 9

Наразі невідомо, що змусило Apple переглянути показник кількості доступних ядер GPU. Можливо, це пов’язано зі зміною рівня продуктивності, який тепер не відповідає 10-ядерній конфігурації чипа. Або ж є проблеми з виходом працездатних чипів з робочими 10 ядрами, тому одне з них доводиться обмежувати. До Apple звернулися з проханням прокоментувати ці зміни, але поки що вона не зробила цього.

Слід зазначити, що процесор M2 також використовується в складі попереднього планшета iPad Pro, і він містить 10 ядер GPU. Можливо, таким чином Apple намагається дистанціювати пристрої за рівнем продуктивності, обмеживши кількість доступних ядер. Хоча такі зміни в специфікаціях можуть потрапити під неправдиву рекламу.

Джерело: wccftech

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.