Головна Технології Apple почне продавати гарнітуру віртуальної реальності Vision Pro за межами США напередодні WWDC 2024 у червні, — Куо

Apple почне продавати гарнітуру віртуальної реальності Vision Pro за межами США напередодні WWDC 2024 у червні, — Куо

by host

Apple Vision Pro почне продаватися в США починаючи з 2 лютого, проте дати відкриття міжнародних продажів поки не оголошено. На думку відомого аналітика Мін-Чі Куо це станеться напередодні конференції для розробників WWDC 2024, яка пройде у червні.

Apple Vision Pro почне продаватися 2 лютого з доплатою $149 за рецептурні лінзи. Фірмова полірувальна серветка — в подарунок

Куо сказав, що Apple планує поділитися новими деталями про visionOS з розробниками з усього світу на Всесвітній конференції розробників 2024 року (WWDC). Щоб зробити цей крок назустріч глобальним розробникам вартим уваги, Apple повинна зробити Vision Pro доступною на ринках за межами США до початку заходу, передає MacRumors.

Мін-Чі пояснив, що причиною того, що Apple спочатку обмежила продаж Vision Pro лише Сполученими Штатами, є обмеженість пропозиції та бажання переконатися, що процес продажу пройде гладко, перш ніж розширювати його, а також надати час для модифікації програмного забезпечення для інших мов та країн. За чутками, першими будуть Велика Британія, Канада й Китай.

Наразі незрозуміло, який обсяг постачання буде доступний, коли Vision Pro надійде у продаж за межами США. Очікується, що на момент запуску в США буде доступно лише 80 000 одиниць, тому очікується, що гарнітура буде швидко розпродана, а після цього виникнуть тривалі затримки доставлення.

Джоні Айв уявляв Apple Vision Pro із зовнішнім дисплеєм, що відображатиме «‎збільшені очі» чи протисонцеві окуляри

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.