Головна Технології Apple подала до суду на ексінженера iOS, який «зливав» дані про Vision Pro та інші продукти журналістам

Apple подала до суду на ексінженера iOS, який «зливав» дані про Vision Pro та інші продукти журналістам

by host

Колишній програмний інженер iOS Ендрю Од звинувачується у витоку інформації про понад десяток політик та продуктів Apple — у тому числі застосунок Journal та гарнітура Vision Pro.

«Пан Од часто робив та зберігав скриншоти своїх повідомлень на робочому iPhone, щоб зберегти їх для нащадків», — сказано у позові, на який посилається 9to5mac.

Повідомляється, що Од також нібито надіслав «тисячі повідомлень» журналістам The Information і The Wall Street Journal.

«Згідно з даними з його робочого iPhone, виданого Apple, пан Од мав понад 1400 зашифрованих комунікацій лише з одним журналістом WSJ протягом чотиримісячного періоду», — йдеться в позові Apple. «Він також надіслав журналістці The Information понад 10 000 текстових повідомлень зі свого робочого iPhone і подорожував через континент, щоб зустрітися з нею».

У скарзі наводяться кілька прикладів співпраці:

Приблизно у квітні 2023 року пан Од зачитав телефоном журналісту WSJ (він же «Homeboy») електронний лист з остаточним переліком функцій для неанонсованої програми Apple. Він зробив це, попри те, що лист прямо зазначався як «конфіденційний» і Apple «мала лише один шанс», щоб справити «перше враження».

Цей приклад і наведений вище знімок екрана, на якому показано деталі часу, чітко посилаються на звіт Аарона Тіллі з The Wall Street Journal. Стаття першою розкривала подробиці про застосунок Journal і була опублікована у квітні 2023 року.

В іншому прикладі скриншот робочого iPhone Ода, зроблений у жовтні 2020 року, показує, що він розкрив розробку продуктів Apple у «галузі просторових обчислень» (ймовірно, щодо майбутньої Vision Pro) сторонній людини, яка не працює в компанії.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.