Головна Технології Apple припустилась «фатальної» помилки у розробці Vision Pro

Apple припустилась «фатальної» помилки у розробці Vision Pro

by host

Розчаровані клієнти скаржаться на Reddit, що гарнітура Apple, попри велику кількість інших розважальних пропозицій, не дозволяє дивитися порно у віртуальній реальності.

Переглядати порносайти все ще можна у стандартній «плоскій» формі, але це точно не те, на що очікували деякі користувачі, віддавши $3500 за життя у світі віртуальної реальності.

«Хто-небудь переглядав порно на Vision Pro? Дуже хочеться, щоб це запрацювало. Якщо хтось досяг успіху, розкажіть і мені як це зробити», — написав користувач у сабредіті r/oculusnsfw (через Gizmodo) в день випуску гарнітури Apple.

В коментарях Vision Pro вже обізвали «поясом цнотливості за $3500».

Oculus NSFW — найбільший сабредіт про VR-порно стикнувся з нашестям тем від покупців гарнітури Apple під назвами: «Немає порно?», «Ми, люди WebXR, хочемо порно» та «Тож е-е.. де все 3D-порно?».

В магазинах США Vision Pro доступна з 2 лютого — за $3500 і окремою доплатою за рецептурні лінзи. У день запуску гендиректор Apple Тім Кук пояснив високу ціну гарнітури, тим що вона є «технологією майбутнього».

Нині в магазині Vision Pro є мільйони програм та ігор, серед яких понад 99%, ймовірно, немодифіковані версії для iPad, і лише 600 — створені спеціально для гарнітури. Netflix та YouTube не надали окремих програм, але контент останнього можна переглядати через альтернативний застосунок Juno.

iFixit розібрали Apple Vision Pro: як працює EyeSight, потрійний акумулятор та нові конектори живлення

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.