Головна Технології Apple відкрила передзамовлення на Vision Pro, посунувши дату доставки на місяць — треба відсканувати обличчя

Apple відкрила передзамовлення на Vision Pro, посунувши дату доставки на місяць — треба відсканувати обличчя

by hostwx

Гарнітура віртуальної реальності, або ж «перший просторовий (spatial) комп’ютер Apple» став офіційно доступний для попереднього замовлення в США. Vision Pro тепер можна замовити на сайті Apple за $3 499 (плюс податки, які в кожному штаті різні).

Щоб оформити попереднє замовлення Vision Pro в США, вам знадобиться iPhone або iPad з функцією Face ID. Щоб придбати пристрій, треба двічі просканувати обличчя, щоб Apple зняла інформацію про розміри між очима та оголов’я, передає 9to5Mac. По суті це означає, що необхідно мати iPhone X або новіше, чи iPad із функцією Face ID. Якщо, цього немає, то треба завітати в «фізичний» Apple Store.

У коробці Vision Pro має лежати:

  • Кріплення Solo Knit Band та Dual Loop Band
  • 2x подушки Light Seal Cushions
  • Кришка Apple Vision Pro для передньої частини пристрою
  • Тканина для протирання лінз
  • Акумулятор
  • Зарядний кабель USB-C
  • Адаптер живлення USB-C

Якщо користувач носить окуляри, йому потрібно надати дійсний рецепт від офтальмолога під час оформлення замовлення. Тоді Apple продасть додаткові оптичні вставки для Vision Pro від Zeiss за $99 або за $149.

Зміщення дати доставляння

Терміни доставлення гарнітури Apple Vision Pro вже змістилися на середину березня, хоча спочатку обіцяли, що ті, хто зробить попереднє замовлення отримають пристрій 2 лютого, передає MacRumors. Схоже, що Apple недооцінила попит, або просто не встигла виробити більше. Зокрема аналітик Мінг-Чі Куо повідомляв, що на запуску буде доступно 80 тис. гарнітур.

Apple Vision Pro почне продаватися 2 лютого з доплатою $149 за рецептурні лінзи. Фірмова полірувальна серветка — в подарунок

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.