Головна Технології Apple Vision Pro отримала спеціальний застосунок TikTok

Apple Vision Pro отримала спеціальний застосунок TikTok

by host

Apple Vision Pro під час виходу привернув увагу відсутністю спеціальних застосунків найвідоміших відеосервісів, зокрема Netflix і YouTube. Проте, коли гарнітурі офіційно виповнилося два тижні, Apple має третього великого гравця — Vision Pro отримала нативний застосунок TikTok.

Apple запропонувала понад 600 програм, створених спеціально для Vision Pro — Netflix і YouTube, як і очікувалось, відсутні

Це не просто трохи адаптований застосунок для iPad, передає Engadget. Тут є кілька акуратних функцій, які використовують переваги гарнітури від Apple. Панель навігації винесена за межі екрана, що дає змогу користувачам переглядати відеоконтент з меншою кількістю перешкод.

Apple Vision Pro отримала спеціальний застосунок TikTok

Це поширюється на розділи коментарів і профілі авторів, оскільки вони тепер з’являються у вигляді розширень поряд зі стрічкою, що, за словами TikTok, забезпечує «більш захопливий досвід перегляду контенту». З цією метою TikTok інтегрується з імерсивним середовищем гарнітури, тож люди можуть дивитися короткі відео немов на Місяці або в оточенні національного парку Йосеміті.

TikTok також працює з функцією спільного простору Vision Pro, що дає змогу екрана застосунку існувати десь на периферії. Його положення залишатиметься статичним, наприклад на холодильнику, якщо користувач полюбляє дивитися короткі відео пі час готування їжі, тож він буде на тому самому місці щоразу, коли вдягатиме гарнітуру.

Ейфорія минає: власники повертають Apple Vision Pro через дискомфорт, замалу продуктивність або непотрібність

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.