Головна Технології Apple використовує логотип нового iPad Pro як частину системи охолодження

Apple використовує логотип нового iPad Pro як частину системи охолодження

by host

Процесор Apple M4 всередині нового iPad Pro досить потужний і потребує відповідного охолодження. Компанія зробила логотип Apple позаду планшета радіатором.

Одним з найцікавіших елементів, які Apple показала під час презентації iPad Pro, стала система охолодження процесора. Логотип Apple став її пасивною частиною. Нові iPad Pro мають більшу продуктивність та краще керування температурою, ніж попередні моделі. Частково це сталося завдяки двом новим технологіям, які покращують розсіювання тепла.

По-перше, Apple додала графітові листи в корпус нового iPad Pro. По-друге, сам логотип Apple, розташований на задній панелі iPad Pro, тепер є частиною дизайну охолодження. Логотип виготовлений з міді та працює як радіатор, який допомагає відводити й розсіювати тепло від чипа M4 та інших внутрішніх компонентів.

Apple стверджує, що нові iPad Pro пропонують на 20% краще охолодження, але не розкриває, наскільки цей новий мідний логотип сприяє цим перевагам. Це досить креативний спосіб функціональність культовому логотипу Apple. Але насправді треба вивчати, наскільки лого дійсно допомагає у відводі тепла. Це може виявитися як ефективною технологією, так і звичайним маркетинговим кроком, який створює враження більшої технологічності iPad Pro.

iPhone-розкладачка: Apple підписала угоду з Samsung про постачання дисплеїв для складаних пристроїв, — ЗМІ

Джерело: SamMobile

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.